ساعت

هنرپیشه های معروف چه عطری می زنند؟

 

Atre Hamed Behdad عطر محبوب هنرپیشه های مرد ایرانی

 

گزارشی تهیه کرده ایم از عطر محبوب بازیگران و چهره هایی که حتما برای تان جالب است بدانید یکی از رموز آراسته بودنشان چیست؛ آنها از عطر و ادوکلن مورد علاقه شان برای شما گفته اند.

 

خوش پوشی و داشتن ظاهر ایده آل مساله ای است که نمی توان اهمیتش برای عموم مردم را انکار کرد. حالا در این میان هستند افرادی که بیش از دیگران به این مسئله اهمیت می دهند و به همه جزییات هم با دقت زیاد فکر می کنند.

بازیگران و چهره های مطرح هم نه تنها از این قاعده مستثنی نیستند، بلکه به خاطر شرایط کاری و حرفه ای شان و البته بیشتر دیده شدن و در چشم بودن، به آنچه می پوشند و حتی جزییات آن هم اهمیت ویژه ای می دهند. این روزها دیگر همه مان می دانیم که منظور از خوش پوشی و خوش تیپی فقط به پوشش و لباس محدود نمی شود و موارد زیاد دیگری را هم دربر می گیرد.

مثلا استفاده از عطر مناسب با شرایط و موقعیتی که هر فرد در آن قرار می گیرد، یکی از مسائل مهمی است که شاید در ابتدا کم اهمیت جلوه کند اما وقتی وارد ماجرا می شویم، می فهمیم که برعکس، همین جزییات است که ما را به یک خوش تیپ تمام عیار تبدیل می کند.

خوش بویی نکته مهمی است که همه به آن اهمیت می دهند و سعی می کنند با انتخاب دقیقشان برای استفاده از یک عطر، نزد همه خوش بود باشند. شاید شما هم همیشه این نکته را که هر کس باید عطر مخصوص خودش را داشته باشد و همیشه و همه جا با آن بو شناخته شود را شنیده باشید اما الان اوضاع کمی فرق کرده و دیگر خبری از این حرف ها نیست.

در واقع این روزها هر کس بنا به تناسب شغل و موقعیتش و البته مراسمی که قرار است در آن شرکت کند، عطرش را انتخاب می کند. بی دلیل هم نیست که این همه تنوع و رنگارنگی محصولات مختلف را از کمپانی های مطرح می بینیم. مثلا بد نیست بدانید امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق هر دو از عطر ANGEL استفاده می کنند و از بویش هم واقعا لذت می برند.

در این شماره از مجله گزارشی تهیه کرده ایم از عطر محبوب بازیگران و چهره هایی که حتما برای تان جالب است بدانید یکی از رموز آراسته بودنشان چیست؛ آنها از عطر و ادوکلن مورد علاقه شان برای شما گفته اند.

 

 

حامد بهداد

 

Atre Hamed Behdad عطر محبوب هنرپیشه های مرد ایرانی

 

شخصیت پر جنب و جوشی دارد. این روزها تبدیل به یکی از محبوب ترین و سرشناس ترین بازیگران سینمای ایران شده و خیلی ها دوستش دارند. وقتی از حامد پرسیدیم چه عطری می زند، جواب داد: من از هزار مدل عطر مختلف استفاده می کنم.»

به تیپ او می خورد که از ادوکلن های اسپرت استفاده کند ولی در جشن تولد حامد، وقتی یکی از دوستانش عطر LAGERFELD به او کادو داد، کلی ذوق کرد و گفت: «از کجا می دانستی با این عطر خیلی حال می کنم؟» لاگرفلد با بوی گرم، بیشتر رسمی و مناسب مهمانی های عصر است.

 

اشکان خطیبی

 

Atre Ashkan Khatibi عطر محبوب هنرپیشه های مرد ایرانی

 

اشکان خطیبی که این روزها علاوه بر بازیگری، سرگرم اداره و گرداندن رستورانش هم هست ، از آن دسته افراد یا بهتر بگوییم بازیگرانی است که به ظاهرش اهمیت زیادی می دهد. اگرچه او ترجیح می دهد راحت باشد، اما ناگفته نماند در مراسمی که لازم باشد، لباس های رسمی هم می پوشد.

خطیبی درباره عطر و ادوکلنی که استفاده می کند، می گوید: «همیشه دوست دارم خوش بو باشم، چون فکر می کنم خوش بو بودن یک فرد در برخوردش با دیگران بسیار اهمیت دارد و حتما در ذهن افراد خواهد ماند. در واقع شاید بیراه نباشد بگویم شخصیت افراد را می توان تا حدی از روی عطری که استفاده می کنند شناخت. به همین خاطر سعی می کنم در انتخاب هایم دقت داشته باشم.»

خطیبی از عطرهای مختلفی استفاده می کند اما همیشه بو و رایحه های تلخ را ترجیح می دهد. او می گوید، چند وقت پیش از عطر تلخی استفاده می کرده که شاید تلخ تر از بوی آن دیگر وجود نداشته. عطر دیگری هم که او عاشق بویش است «DKNY» است که آن هم بوی تلخی دارد.

خطیبی می گوید: «البته عطرهای دیگری هم هست که در این مدت خریدم که آنها هم تقریبا رایحه شان تلخ است. برخلاف بیشتر افراد که ترجیح می دهند در تابستان از عطرهای خنک استفاده کنند. من باز هم دوست دارم عطر خودم با همان بوی محبوب و دلنشینش را استفاده کنم.»

 

مهدی ماهانی

 

Atre Mehdi Mahani عطر محبوب هنرپیشه های مرد ایرانی

 

ALLURE CHANEL عطر محبوب بازیگر فیلم و سریال های «چهار انگشتی»، «دلنوازان»، «خیابان بیست و چهارم» و … است. این بازیگر جوان علاوه بر اهمیت زیادی که به پوشش خود می دهد، به فکر تناسب اندامش نیز هست. مهدی ماهانی که بیشتر ترجیح می دهد با ظاهری رسمی در محافل عمومی دیده شود، می گوید: »

من معتقدم هر کس باید به تناسب محل و مراسمی که در آن قرار است در آن حضور داشته باشد، لباس و پوشش خود را انتخاب کند و البته به سایر جزییات هم اهمیت دهد. خود من معمولا از لباس های رسمی بیشتر استفاده می کنم. درباره عطری هم که استفاده می کنم باید بگویم بوهای مختلف را می پسندم اما به طور کلی سلیقه ام به راحیه هایی نظیر ALLURE CHANEL نزدیکتر است. این عطر بسیار خوش بو طرفداران زیادی دارد و من هم یکی از آنها هستم.»

نوشته شده توسط سپیده